1 / 6
Germanski patiki br.39.5 Converse Blondie Limited edition
1.500 МКД
Цената е фиксна
06.07.2022 18:44

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Црна

Preubavi germanski brend patiki org.Converse All Star broj 39.5
Limitirana serija Blondie redok model
Preubavi lesni anatomski

Cena 3000
Namaleni 1800
Denes 1500

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

1500 МКД

Moderni zenski brend patiki br.39 TOMMY HILFIGER

1600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам