1 / 6
Germanski brend patiki br.39 org ADIDAS Gazelle %%
1.200 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:08

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Бордо црвена

Kako novi germanski brend patiki org Adidas Gazelle broj 39 ka
Preubavi koza so platno anatomski lesni prolet leto model.
Cena 2000.
Namaleni 1600
Vikend popust 1200

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust

1200 МКД

Germanski brend patiki br.39 org ADIDAS Gazelle %%

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам