1 / 4
Gumi 215 60 17 Nokian Letni 4 kom
200 €
01.08.2022 23:24

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

215

Висина:

60

Дијаметар:

17

Gumi 215 60 17 Nokian Letni 4 kom

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам