1 / 12
Prodavam stan vo Cair
1 €
Цената не е фиксна
03.09.2022 16:09

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

86 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ulica Vukovarska

Shitet banes e renovume ne Cair rruga Vukovarska 15 , 86m2 dhe podrum 4m2
Banesa i ka dy dhoma fjetje , sallon , kuzhine , dy wc , shpajz dhe ballkon
Cmimi sipas marveshjes.

071204807

Totalno renoviran stan vo cair ulica Vukovarska 15
Stanot ima 86m2 i podrum od 4m2
Dve sobi , salon i kujna , dve wc , spajz , balkon
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

RR
Потврден огласувач
071204807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам