1 / 7
Се продавааѕ половни гуми Hankook 185/70/14
1.000 МКД
Цената е фиксна
07.06.2022 08:55

Аеродром / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

185

Висина:

70

Дијаметар:

14

Се продаваат половни гуми.
Hankoon 3 летни гуми - димензија 185/70/14 возени на Opel corsa D 2006
BF Goodrich 1 летна гума 185/65/14 возена исто на Opel Corsa D. Доаѓа со челичен бандаж.
Година на гумите е 05 недела 2016 година.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
077771191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам