Јачмен
17 МКД
19.05.2022 10:44

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам Јачмен сопствено производство , вкупна количина 2 тони, 17 денари килограм.
лице за контакт Александар, телефон 071618342, Побожје

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
071618342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам