1 / 7
kompjuterska masa bez fioki 6000 den
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 14:13

Скопје Центар / Скопје

samo napravena masa, po proracun na mestoto vo decja, nema fioki, samo edna mala za slusalki i nekoe kabelce, dole hard disk vo svoe mesto, edna strana zatvorena edna transparentna so nogarka, se izvlekuva tastaturata

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам