1 / 1
Huawei GT2 PRO
11.000 МКД
24.05.2022 10:16

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam smart casovnik Huawei GT2 Pro. Casovnikot e vo odlicna sostojba, zemen od Telekom pred 2 meseci. Za povekje info barajte me na tel. 070394072 Slobodan.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071394072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам