1 / 10
CAT 330LN, CAT D5, AKERMAN 130, KOMATSU D65-6, KIPER
1 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2022 13:00

Петровец / Скопје

Се продава:
Багер CAT 330LN
Багер Volvo-Akerman EW 130
Булдожер CAT D5
Булдожер Komatsu D65-6
Полуприколка кипер
Соларки со ножеви за чистење на снег

Може замена за миксер камион или бетонска пумпа
Повеќе инфо на тел. 075 255 528 ; 075 432 768

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075432768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам