1 / 5
SE PRODAVA GAMER PC, 16GB RAM, i5 , RX 480 4GB, SSD
23.000 МКД
25.000 МКД
22.06.2022 12:04

Велес / Велес

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Се продава гејмерски компјутер, сите игри ги игра без проблем и без да сецне, пребрз , i5-6500 3.20GHz, XFX AMD Radeon RX 480 (4GB) , 16 GB RAM , SSD 500gb , може замена за добар и брз лаптоп до таа цена , за повеќе информации ѕвонете 078-265-522
078-265-522 ТАЛЕ
078-265-522 ТАЛЕ
078-265-522 ТАЛЕ

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070216101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам