1 / 3
SONY CD-USB
2.500 МКД
Цената не е фиксна
2.999 МКД
07.06.2022 06:02

Илинден / Скопје

SONY-XPLOD..SO CD PRVA KLASA I USB... IZLEZI POZADI. 075-700-701

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075700701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам