1 / 1
Шифоњер
1.000 МКД
17.05.2022 15:22

Скопје Центар / Скопје

Продавам користен шифоњер со следните димензии:
ширина 110 см, висина 178 см, длабочина 59 см.
Стево , 070 200332

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Стево
Потврден огласувач
070200332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам