1 / 8
Nov Velosiped
22.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 13:48

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se Prodava Skoro Nov Velosiped mnogu Malki vozen,Cena po dogovor ,Moze zamena,ponudete

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Mite
Потврден огласувач
078260953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам