1 / 2
Frizider Whirpool 6th sense no frost
По Договор
17.05.2022 16:05

Штип / Штип

Prodavam frizider Whirpoll, 6th sense, no frost, srebren.
Friziderot e kupen pred 1 godina i e koristen mnogu malki, kako nov e.
Se prodava bidejki imame vgradliv frizider.
Javete se na: 070/60-22-66

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам