1 / 7
SE PRODAVA AUDI 1,9 TDI 2007/8god
6.000 €
04.08.2022 21:01

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava AUDI 1,9 tdi 2007/8godina.OPREMA=elektrika na stakla i retrevizori,tempomat,klimatronik,maglenki,tonirani stakla,zimski i letni gumi so bandazi,6 brzini plus rikverc,registrirana i drugo.Napraven servis,smenet
rebrast kais,vodna pumpa,klinesti remeni,filter za nafta,filter za maslo sgg maslo,za vozduh i klima.


INFORMACII NA TELEFON 079208171


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

MERCEDES
Потврден огласувач
075200444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам