1 / 9
Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"
1 €
13.08.2022 05:23

Охрид / Охрид

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2500 парчиња во добра состојба. Имам и 31 капак во добра состојба. Цена по договор.
Контакт 076 66 44 64

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
079300512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам