1 / 3
Termoflux interio 22
1.150 €
Цената не е фиксна
01.07.2022 09:45

Скопје Центар / Скопје

Котел на пелети 22kw за парно греење. Поминати околу 6 тони пелети во него (2 сезони)

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070230109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам