1 / 11
Mercedes E 200
1 €
27.06.2022 16:16

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes e 200 bluetec god 2016.15 vo mnogu dobra sostojba so mnogu opremi novi gumi i drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070827441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам