1 / 3
Vitrina- frizider
1 €
17.05.2022 17:37

Охрид / Охрид

Dve vitrini za odrzuvanje do +4 so razlicni golemini i edna za zamrznuvanje od -18 do -25

Tel br: 078425067

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Alen
Потврден огласувач
078821128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам