1 / 4
Huawei Nova 5T
150 €
20.09.2022 23:52

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

NOVA 5T

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Huawei Nova 5T vo fabricka sostojba
Bez niedna grepka
Besprekorna sostijba
Do 03 06 pod garancija
Fabricka kutija i polnac
Raboti na site mrezi

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078391387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам