1 / 1
Plac so priklucok za struja,voda,Popova kula,Toni-070330982,
1 €
Денес 07:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава прекрасен плац 1200м2,Нас.Чифлик(Д.Капија),на 2км од Попова кула,можност за приклучок струја,вода,во близина на река Дошница.Цена по договор,тел.070330982 Тони 070330982 Тони

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
075295897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам