1 / 6
SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.
1.600 €
31.05.2023 18:27

Аеродром / Скопје

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65

https://www.hammer.de/sole-laufband-f65-3416.html


Sole Fitness F65 ленти за трчање е вистинскиот производ за вас во однос цена квалитет.

F65 има погонски мотор од 3,25 КС
7,5 инчи сино заден осветлено LCD дисплеј.

Има и функција за патека за круг од 1/4 милји, копчиња за директно избирање брзина и наклон и двојни турбо вентилатори за ладење за дополнителна удобност.

Sole F65 има интегриран звучен систем со компатибилност со MP3 и iPod кој му овозможува на корисникот да репродуцира кој било аудио уред со приклучок за слушалки преку двојните звучници.

Оваа лента за трчање има двојни држачи за шишиња за вода и фиока за додатоци.

Спецификации
Димензии 207 x 94 x 146 cm
единствена фитнес -прилагодлива прилагодлива yes surface
широка површина ≥51cm
Апликации Bluetooth
Гаранција 3 години, на лице место Континуирана моќност на моторот 3,25 КС Брзина 1-20 км/ч
Автоматски агол на наклон Да Детали
 Систем за апсорпција на удари FlexDeck
Вградени звучници во мониторот
Bluetooth интерфејс за комуникација со паметен телефон
Автоматски прилагодлив агол на наклон

Цена на нова трака 2799€

Се продаваат за 1600€ком.

Состојбата како нови со фабриката гаранција

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
Fevruarski Pohod 46, Скопје 1000
Потврден огласувач
078359359 078323388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам