1 / 5
renault kango
111 €
08.06.2022 22:07

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

deloviza kango i za clio

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078612369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам