1 / 2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
50.000 €
17.05.2022 21:27

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА НА УЛ. СОЛУНСКА ВО БИТОЛА. ДУЌАНОТ Е НА ПРОМЕТНА УЛИЦА НА САМА РАСКРСНИЦА И РАСПОЛАГА СО 50 М2.

ЦЕНА :50. 000 ЕВРА

ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА
Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н!

АГЕНЦИЈАТА ОД КУПУВАЧОТ ЗА СВОЈАТА УСЛУГА НАПЛАЌА ПРОВИЗИЈА 1 %ОД КУПОПРОДАЖНАТА ЦЕНА

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам