1 / 4
Se prodava laptop
6.500 МКД
19.02.2023 19:10

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

AMD FX

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Работат сите програми, секоја година е редовно сервисиран, чистен од прашина, не грее, многу тивок за работа.

- OS: Windows 10 Pro
- GPU (графичка): ATI AMD Radeon HD 6310 (HP)
- CPU (процесор): AMD E-300
- HDD (простор): 300GB TOSHIBA (SATA)
- RAM (меморија): 2GB DDR3
- Sound: High Definition Audio

ГРАТИС:
- Бежично Глувче (Mouse) на батерии

Цена:
- 7000 бидејќи не работат 2 букви.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

baze
Потврден огласувач
078331229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам