Две соби кај Техничкото училиште
1 €
17.05.2022 21:53

Битола / Битола

Квадратура:

15 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издаваат две соби за самци на прв спрат

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Gjorgi
Потврден огласувач
075692050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам