1 / 1
Екран SAMSUNG A226B / A22 БЕЗ РАМКА (5G version, FULL ORG)
2.100 МКД
Цената не е фиксна
01.10.2022 17:05

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Цената се однесува за само (ОРИГИНАЛЕН) ЕКРАН БЕЗ РАМКА, за монтажа плус 700ден.
* Бесплатна испорака за нарачки над 2000ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам