Станови во центар
900 €
Цената е фиксна
17.06.2022 09:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Центар

Се продаваат два стана во центар
На 1 и 2 кат
По 82-83 м2
Паркинг окулу 16м2
Цена 900евра/м2
Рок на завршување до крајот на 2022год

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам