1 / 6
STEREO SISTEM LG FFH-876 AD
2.100 МКД
Цената не е фиксна
15.06.2022 06:59

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ispraven --i dosta jak sistem 110 W
AUX / vlez na telefon--l-top--tv--i dr.
FM / tyuner odlichno fajka stanici
KASETA / ispravna
CD --ne raboti (raboti liftot )

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам