1 / 8
Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини
290 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 21:25

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Велосипед Cross Urban LifeStyle NEXUS 3 брзини, големина за висина од 175 до 190см, возен една сезона и 140км

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran Gelev
Потврден огласувач
070214498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам