1 / 7
Izdavam iznajmuvam stan vo ohrid
200 €
12.08.2022 20:38

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Galicica

Iznajmuvam stan vo Ohrid 64 m2 .
So posebna spalna soba i pomosen krevet vo spalnata , dva trosedi na pustanje vo dnevnata prostorija , trpezarija i kupatilo. Stanot e odlicen i za familijarni lica 4
Poseduva klima , wifi internet se naoga na 2 - ri kat . Naselba rasadnik ohrid na ul.Galicica.... se izdava za dolgorocno do mesec 30 maj.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

////——////
Потврден огласувач
00 389 77516616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам