1 / 3
Bmw 525 tds
80.000 МКД
18.05.2022 09:06

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Bmv 525 tds 96 god,niv akomulator motor odlicen,fale samo registracija,moze da de vide vo sekoe vreme.
Info na +38975342144

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
075780785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам