1 / 1
Се продава плац во Долно Соње-Брзовец
23 €
Денес 12:14

Сопиште / Скопје

Квадратура:

254 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен пат, на преубава локација во близина на црквата св. Кузман и Дамјан. Број на парцелата 2352/3.Цената не е фиксна има простор за договор.

Тел за контакт:075-287-183-Сашко. За подетални информации јавете се на овој број.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nadica
Потврден огласувач
303019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам