1 / 3
Трговски центар Штип
270 €
09.09.2022 07:38

Штип / Штип

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа во внатрешнито дел на трговски центар.
може да се користи за повеќе намени

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам