1 / 12
Se izdavaat visoki masi (konjopoi) i satori
1 МКД
02.07.2022 11:35

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat visoki masi za sekakvi zabavi i proslavi
Isto taka se izdavaat i satori
6x3 = 72m2
3x3= 36m2
Kontakt telefon
071309268 Dejan
075939207 Marjan

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Журки

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071309268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам