1 / 2
Se prodava kukja kaj skopska pivara
1 €
04.08.2022 11:49

Битола / Битола

Број на соби:

8

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Centar

Kukjata ima dva sprata so vizbi i moznost za podkrovje so vkupna povrsina od 140m2..Dvor od 70m2 so dukan 25m2 .Ne e pod zastita na spomenici.Postoi moznost i za prodazba na oddelni stanovi so poseben parking i vizba.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

DB
Потврден огласувач
075234388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам