1 / 8
se prodava kuka mozna zamena za stan
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1994

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

radanski pat

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,detska , spalna ,hodnik i kupatilo 2 sprat od 40 m2 karabin i ne e pregraduvan. moze da se vidi sekoj den posle 15 casot. Mozna e zamena za stan po dogovor . informacii na tel i viber 070 264 691 Stip

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

novica
Потврден огласувач
070264691

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

novica
Потврден огласувач
070264691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам