1 / 1
Scania 450 e6
37.900 €
38.500 €
04.07.2022 22:05

Битола / Битола

Se prodava scania r450 naj full oprema servisirana isklucivo Vo scania
Registrirana so novi gumi
Nema sto ne poseduva od oprema
078376808
850.000km

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам