1 / 4
Се продава Голф 3 1995 1.9 TD
1 €
29.04.2023 13:10

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Цена по договор.
Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ане
Потврден огласувач
071215278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам