1 / 2
ПОДАРУВАМ ДВА СТАРИ ТРОСЕДИ-КАУЧИ
По Договор
18.05.2022 12:35

Битола / Битола

Подарувам два стари троседи-каучи (види слики).
Ваша обврска е само да дојдете и да си ги подигнете.

Контакт телефон: 076-878-785

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
076695008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам