1 / 7
EIGHTEEN SOUND басови
450 €
03.07.2022 01:44

Виница / Виница

2 х 15ки Eighteen Sound ( 18 sound )
Басовите се во фабрички кутии и имаат скретници. Не се премотувани и не се сервисирани.
Димензии на кутиите 55 х 55 х 50 cm
Цена за пар е 450 евра.
Спецификации имате на линкот:

http://www.alfaaudio.com.mk/ShowProduct.aspx?p=161439&name=15W700_8Ohm_EIGHTEEN_SOUND&ct=6320&r=6&c=37&l=54

БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР....... 077 498 057 ...... НЕ на долу наведениот број!Stalak stalki mikseta snagator pojacalo klavijatura ozvucenije ozvucuvanje zvucnici bass zvucnik bas satelit visokotonec скретница скретници srednotonec сталак осветлување сталки миксета снагатор појачало клавијатура музичка опрема аудио опрема озвучение озвученије озучување звучник звучници бас сателит високотонец среднотонец бас бин басс dinacord rcf eminence fbt wharfedale jbl phonic yamaha behringer pioneer crunch alpine kenwood b&c electro voice 18 sound eighteen harman kardon sony muzicka oprema audio oprema skretnica skretnici osvetluvanje vufer woofer разглас razglas dj proel монитор monitor 8 10 12 15 18

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам