1 / 4
GoPro Hero 9
420 €
Денес 20:50

Куманово / Куманово

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera.
Kamerata e isto kako nova, kupena e vo Januari 2022 od Neptun i seuste e pod garancija.

Edinstvena pricina poradi koja ja prodavam e bidejkji sakam da zemam GoPro MAX 360, edinstveno moze zamena za nea.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078353000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам