1 / 3
5.5kw ИНВЕРТЕР со ГРАТИС МОНТАЖА !!!
34.990 €
Со вклучен ДДВ
18.05.2022 14:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Искористете ја неверојатната понуда за да купите 5.5 kw ИНВЕРТЕР клима уред со ГРАТИС МОНТАЖА за 49.990 денари 👋
Повеќе информации за цени и модели на 071205380
Можност за рати со кредитна картичка !
Напомена:
❗️Акцијата важи за модели од лагер.
❗️Количините се ограничени.
❗️Нарачките ќе се одвиваат прв дојден прв услужен.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

Klima
Потврден огласувач
071205380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам