1 / 4
Traktor Audio 2 MK1 + kabli
3.000 МКД
Цената е фиксна
16.06.2022 23:51

Кичево

Се продава одлично сочуван Traktor Auduo 2 MK1 со сите потребни кабли

За повеќе детали и слики , пишете на вибер

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078407877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам