1 / 2
Midu Controller Numark Stealth Control
3.000 МКД
18.05.2022 14:53

Кичево

Се продава миди контролер Numark Stealth Control. Контролерот има визуелни забелешки, но е функционален 100%
(напомена, контролерот нема вградена звучна картица)

За повеќе детали и слики пишете на вибер

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078407877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам