1 / 1
Rent a car
1 МКД
04.03.2023 14:20

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Изнајмувам кола
Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SistersN
Bitola
Потврден огласувач
075488371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам