1 / 4
ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација
1.500 МКД
28.07.2022 12:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

6

Греење:

Централо

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ
🆕🆒THE BEST APARTMENTS FOR CHEAP PRICE IN SKOPJE

Апартмани во централното градско подрачје, во кои можете да се почуствувате удобно како во вашиот дом.
Испланирајте го вашето патување или одмор со нас.
Перфектно за бизнис патување или пак забава.

Редовни цени за престојување:

Соба за краток престој, времетраење 4часа. 1200денари.

Соба за ноќевање од 18ч-12ч (18ч) 1.500денари.

Соба за 24ч 1.800денари.

⏰Достапни 24/7
Вашето присуство е наше задоволство.

КОНТАКТ 070-383-856

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marko
Потврден огласувач
070383856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам