1 / 8
Se prodava fiat dukato
7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 20:41

Велес / Велес

Fiat dukato reg ispravno. Maksi tovaren prostor 4m dolgo 22.2 visoko 4novi gumi2007god se vozi so b nosivost 1550kg reg istrano /7,2023 god

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Laze
Потврден огласувач
078348121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам