Скутерот е во исправна состојба
200 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 09:02

Битола / Битола

Prodadenooooo

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

ivo
Потврден огласувач
071306133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам