1 / 10
IVECO. 6x4. Cursor 380
16 €
22.06.2022 09:05

Виница / Виница

IVECO. 6X4 2003 god .Cursor 380kona.240000km sasijA ne zamena .

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076 672 790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам